What is Tisain? //

Hello, people!
Did you know that Tisain is unbearably eco design, handmade, sustainable and all?

I am Kristjan the Tisainer (aka the best Estonian ecodesigner and woodworker, but that’s a secret). So. All the products in Tisain portfolio are designed and “manufactured” by myself.

I also teach others. I have done several workshops on that field all over Estonia. But that’s not all! I also believe in sharing and that’s why I have kept a ecodesign blog about all the wonderful ideas I have found from all around the World (Wide Web).

If you have any questions please don’t hesitate to write me: kristjan@tisain.eu

Kristjan


// Milles asi?

Tere, rahvas!

Kas teate, et Tisain on selline ilgelt öko disain? Selline mille käigus saab mittemillestki midagi. Mõnikord kohe juhtub sellina asi. Kas siis seepärast, et on mõnd tarbeeset tarvis või siis hoopis selleks, et mõnest tarbetust kolust vabaneda. Ega head prügi ei saa siis lasta raisku minna – tuleb talle uus elu leida.

Paremini õnnestunud esemed on siin lehel näha, Tisaini Facebooki galeriidest leiab veel lisagi. Vahel mõnda asja näitustel ka olnud. Nii Tallinnas, Haapsalus kui Pärnus. Lisaks isetegemisele õpetan ka teisi. Olen läbi viinud mitmeid ökodisaini töötubasid Kunstiakadeemias, Sisustusmessil ja Ökomässul Tallinnas; Antoniuse Gildis, Maaülikoolis ja Loomemajanduskeskuses Tartus; Viljandi pärimusmuusikafestivalil. Lehelugusid on ilmunud Maalehes, Õhtulehes, ajakirjades Anne & Stiil, Sensa ja TM. Tisaini on isegi televiisoris näidatud mõnel korral. Otseeetris tegin Anu Välbale vinüülist kausi niikui niuhti.

Netist leitud häid ideid jagan ökodisainiblogis kõigile. Kui oled miskit avastanud kuidas saab nutikalt ühest asjast teist teha või suisa ise valmis treinud ja tahad teisega jagada, siis kindlasti kirjuta mulle. Jagan hea meelega.

Seda kraami mis ma ise olen uuele elule päästnud saab endalegi soetada. Teen mööblit, valgusteid ja muud tarvilikku ka tellimise peale.

Minuga saab kontakti kirjutades kristjan@tisain.eu või helistades 56 64 93 26

Ikka teiega, uues ja vanas!
Kristjan Indus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga